Krsmanović je UNS-u potvrdio ovu informaciju, koja, kako je rekao „nije tajna“, kao i da će ona za par dana biti objavljena.
Podsetimo, Kompanije Novosti je od maja ove godine u većinskom vlasništvu Štamparije „Borba“ a.d, umesto Milana Beka, sa 98,06 odsto učešća u kapitalu. Inače, ova Štamparija je u većinskom vlasništvu države.
Sadašnji generalni direktor „Večernjih novosti“ i predstavnik kapitala Milana Beka Srđan Muškatirović je na ovoj funkciji od jula 2017. godine. Tada su funkcije generalnog direktora i glavnog i odgovornog urednika razdvojene.
Nedeljko Krsmanović radio je u „Večernjim novostima“ od 1994. do 2012. godine. Bio je novinar, urednik i direktor marketinga.
Osnovao je 2001. magazin „Venčanje“. Izdavač ovog magazina, preduzeće Pres klub čiji je osnivač Krsmanović, od marta ove godine je u likvidaciji.
Krsmanović je 2013. godine osnovao izdavačko preduzeće Senior media, koje izdaje magazin „Penzija“.
Bio je prvi organizator Media marketa, Sajma informisanja, komunikacija i marketinga 2015. godine.
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.