Novinarka N1 upitala je Šapića kada će biti uklonjeno šatorsko naselje iz Pionirskog parka i „ima li nade“ da taj prostor bude „ponovo otvoren za građane“.
„Nade uvek ima, a na pitanje neću da vam odgovorim, rekao sam zbog čega. Ne tražim da budete navijači, da me bilo ko hvali ali način na koji ste (N1) falsifikovali, obmanjivali, lagali, izmišljali…Svaka ljubav ima svoj kraj, pa i naša je u jednom momentu morala da se završi. Veza je bila turbulentna i puna trzavica pa je nažalost, došlo do razlaza pre nekih godinu i po, dve. Još uvek nije sazrelo da se ta veza obnovi pa u ovom trenutku neću moći da vam odgovorim na pitanja“, kazao je Šapić na konferenciji za novinare u beogradskom Starom dvoru.
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Novinarki KRIK-a otet telefon kojim je slikala Vučićevog sina u društvu huligana, policija se povukla
Šta je pseudonovinarstvo: Nadrinovinari i ostali Vučićevi(ći)
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.