– Najava programa je išla samo za prvih nedelju dana. Nismo bili u mogućnosti da najavimo celokupnu programsku šemu, ali u njoj će sigurno biti i emisije „24 minuta“, poručili su nam iz O2 TV.
Nakon što je B92 promenio naziv i programsku šemu, brojni čitaoci su nam se javljali zabrinuti za budućnost satiričnog serijala. Nova epizoda „24 minuta sa Zoranom Kesićem“ najverovatnije će biti emitovana 30. septembra.
Red propagande, red rijalitija: REM pokušava da izbaci obavezu prikazivanja dečjeg, obrazovnog i kulturnog programa
Ubistvo u Ulici Slavka Ćuruvije
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.