Pod Pržar press bio je još jedan pljuvački projekt SNS-a sa retko objavljivanim vestima, koje su bile sve pre nego informisanje, ali nije, očigedno, uspeo da nađe publiku kojoj bi se tako osmišljen obraćao, pa „stvaraocima“ nije, očigledno, preostalo ništa drugo do da projekt ugase.
Ali, pre bi se reklo da u pitanju nisu tako trivijalni razlozi, već da u osnovi svega, kao svuda uostalom, leži novac.
Naime, Pod Pržar press ove godine nije mogao dobiti pare na medijskom konkursu Grada Vranja jer je dobio opomenu Saveta za štampu zbog pljuvačkog pristupa pisanju o Info Vranjskim, što mu je automatski onemogućilo pristup gradskim parama.
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.