On je naglasio da je reč o rezultatima koji su pristigli, „što ne znači da ih sutra neće biti više“.
Biševac je to rekao uživo u programu Regionalne TV, neposredno nakon što je svim ostalim redakcijama i dopisništvima u Novom Pazaru stigao mejl u kojem ih Krizni štab obaveštava da sve nove informacije mogu saznati u programu te televizije.
Krizni štab Novog Pazara odlučio je u petak da više ne održava konferencije za novinare, već medijima elektronskom poštom šalje „saopštenja sa svim podacima“.
Brojni novopazarski mediji i dopisništva nacionalnih medija više nemaju priliku ništa da pitaju članove Štaba, već su primorani da prate Dnevnik lokalne RTV.
Informacija da će pripadnici Vojske Srbije „sutra dezinfikovati novopazarske ulice“, plasirana je jedino u toj informativnoj emisiji, što je izazvalo revolt novinara umreženih na WhatsApp.
Biševac je potvrdio da je u Novom Pazaru trenutno 13 ljudi zaraženo koronavirusom, da se troje nalazi na lečenju u KC Kragujevac, dok su ostali na kućnom lečenju, odnosno u kućnoj izolaciji.
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Dezintegracija javnosti preko TV dnevnika: Gledaoci žive u različitim simboličkim realnostima
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.