UNS je ovo pitanje postavio budući da taj detalj o kandidatkinji Manji Grčić nije saopšten prilikom otvaranja prispelih kandidatura, a koja je dobila potvrdu UO da ispunjava uslove.
Podsetimo, na javnoj sednici Upravnog odbora Radio-televizije Srbije otvorene su koverte sa prijavama na konkurs za imenovanje generalnog direktora RTS-a. Pristiglo je 10 prijava, a zaključeno je da pet kandidata imaju potpune prijave.
Kandidati koji imaju uredne i potpune prijave su Dejan Stanković, Slađana Ivančević, Miloš Tanasković, Manja Grčić i Stanislav Veljković.
Kandidati čije su prijave nepotpune su Ivica Mit, Bojana Janketić, Boris Miljević, Milan Milivojević i Nebojša Tonić.
Ubistvo u Ulici Slavka Ćuruvije
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.