
Zgrada Novosti u Beogradu (foto Marko Risović / Cenzolovka)
Andrijana Nešić je, dodaju, osuđena na novčanu kaznu u iznosu od 450.000,00 dinara.
Sud joj je takođe izrekao meru bezbednosti zabrane vršenja delatnosti urednika u trajanju od jedne godine.
„Ohrabruje presuda sudije Tatjane Bezmarević Janjić, jer urednici propagandnih glasila totalitarnog režima koji proizvode laži, diskriminaciju, mržnju i uvrede ne mogu izbeći odgovornost“, naveli su iz ove advokatske kancelarije Zdenka Tomanovića.
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Žene koje su progovorile o seksualnom zlostavljanju: Kakve posledice ostavljaju senzacionalističko izveštavanje i javni sudski postupak?
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.