
Aleksandar Vučić i Brankica Stanković u Insajder debati (foto: skrinšot Insajder)
Vučić je rekao da je debata trajala sat i po i da su ljudi mogli sve da vide, zbog čega nije ništa želeo da komentariše. On je rekao da misli da je bio pristojan gost i da su ga pristojno sačekali ali da nije ostao ni minut pre ni minut posle intervjua, da nije znao pitanja niti ko će sve da vodi razgovor, zbog čega „nije tačno ništa od onoga za šta optužuju Brankicu“. „Što se mene tiče, ja sam se odlično osećao“, rekao je Vučić, navodi N1.
[povezaneprice]
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.