Tek formirana nova radna grupa za izradu medijske strategije imaće početkom sledeće nedelje prvi sastanak - to je potvrdila premijerka Ana Brnabić. Ideja je, kaže, da se strategija napiše do kraja septembra, da bi, krajem godine bila i usvojena.
Najčitanije
Završeno suđenje po tužbi Vladimira Ðukanovića protiv Vuka Cvijića, očekuje se presuda
Crna Gora privremeno zabranila TV Informer zbog napada na studente i Crnogorce i veličanja ratnih zločinaca
Napad na Matića u Ćacilendu, zlokobnom mestu gde batinaši odlučuju koga će da prebiju, dok policija gleda u stranu
Za tri medijska izdavača u Subotici više para nego svima ostalima tokom deset godina
Saopštenje Tužilaštva o zvučnom topu pokrenulo kampanju režimskih medija: Simultani napad na slobodu informisanja
