Na skup naprednjaka u sali palanačkog pozorišta, na kome je govorio potpredsednik stranke Bratislav Gašić, uredno su pozvani lokalni novinari. Čak im je napomenuto da dođu pola sata ranije. Ispostavilo se da to još ne znači da skupu mogu i da prisustvuju
– Ušla sam i sela, kada su mi, bukvalno posle par minuta, čim sam izvadila fotoaparat, prišli i rekli da izađem. Kazali su da Gašić nije dozvolio medije, da ako hoću izjavu sačekam da se sve završi. Ugasim diktafon i krenem napolje, šta ću, da se raspravljam sa momkom od dva metra nema smisla – priča Ivana Rašković iz „Nedeljnika“.
Preuzeto sa: NUNS
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.