Međutim, kao što je to bio slučaj i ranije, to se nije moglo čuti u TV prenosu jer političkom vrhu Srbije ne odgovara što navijači podržavaju studente koji se mesecima bore za pravdu u zemlji.
Slogan „pumpaj“ postao je jedan od simbola studentske borbe, ali i pokazatelj kakva cenzura postoji na televizijskim kanalima koji stišavaju ton kako se ne bi čulo skandiranje navijača.
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.