Postupak javnog prikupljanja ponuda sa javnim nadmetanjem radi prodaje kapitala subjekta privatizacije Javnog preduzeća novinska agencija Tanjug sa potpunom odgovornošću, proglašen je neuspešnim, saopštila je Agencija za privatizaciju
“Komisija za sprovođenje postupka je donela navedenu odluku, s obzirom na to da u roku koji je bio predviđen Javnim pozivom, Agenciji za privatizaciju nije dostavljena nijedna prijava za učešće u postupku javnog prikupljanja ponuda sa javnim nadmetanjem radi prodaje kapitala subjekta privatizacije Javnog preduzeća novinska agencija TANJUG sa potpunom odgovornošću, Beograd”, navodi se u saopštenju.
Početna cena za prodaju Tajuga iznosila je 760.935 evra.
Ubistvo u Ulici Slavka Ćuruvije
Deset istraživačkih priča koje svaki građanin Srbije treba da pročita
Žene koje su progovorile o seksualnom zlostavljanju: Kakve posledice ostavljaju senzacionalističko izveštavanje i javni sudski postupak?
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.