U Ministarstvu za Novosti su rekli da oni nisu nadležni za pitanje prekograničnih televizija, već Regulatorno telo za elektronske medije (REM).
Novosti su prenele da su televizije N1, Nova S i Sport klub bile tema u parlamentu Srbije, kome je REM poslao odgovor da su te televizije registrovane u Luksemburgu, da „račune polažu“ tamošnjem regulatornom telu i da program za područke Balkana ne emituju po propisima o prekograničnim televizijama.
Ubistvo u Ulici Slavka Ćuruvije
Novinarki KRIK-a otet telefon kojim je slikala Vučićevog sina u društvu huligana, policija se povukla
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.