Naravno meni ne smeta što me je slikala, ali ako smo kolege mogla je bar da mi kaže da se obrijem i sredim malo.
Dakle, ako sam je uvredio izvinjavam joj se još jednom mada bi i ona možda trebala da objasni zašto je pojedinačno fotografisala svoje kolege na sinoćenem protestu u Gračanice, stoji u odgovoru Ničića na saopštenje RTV Gračanica.
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Dezintegracija javnosti preko TV dnevnika: Gledaoci žive u različitim simboličkim realnostima
Šta je pseudonovinarstvo: Nadrinovinari i ostali Vučićevi(ći)
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.