Izjave
Stalna debata sa medijima
Prosto, čovek (A. Vučić) čita i gleda sve medije, opterećen je medijima, i njega to očigledno jako pogađa, jer on stalno debatuje sa medijima, što kod novinara i urednika stvara autocenzuru, da li ovo smemo da objavimo ili ne.
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Šta je pseudonovinarstvo: Nadrinovinari i ostali Vučićevi(ći)
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.