Takođe, nije odgovorio ni na primedbu da je u slučaju lista Danas, Ministarstvo u kom je državni sekretar, izdalo zvanično saopštenje, dok je u slučaju „Ilustrovane politike“ to bio njegov lični stav. On je izbegao odgovor rekavši da je o toj temi govorio pre dve nedelje.
Upitan, međutim, da prokomentariše jučerašnju porukuministra kulture i informisanja Vladana Vukosavljevića da je Gajovićeva izjava bila neprecizna, rekao je da nije upoznat sa tom izjavom.
„Tada sam u kameru vaše televizije rekao sve po tom pitanju i vrlo se jasno odredio. E sad to što vi ne pratite ono što sam ja rekao, ili ono možda vama… Možda ste propustili ili ne znam šta, to je sada na vašoj novinarskoj savesti“, rekao je Gajović.
Red propagande, red rijalitija: REM pokušava da izbaci obavezu prikazivanja dečjeg, obrazovnog i kulturnog programa
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.