Jelena Obućina nije potpisala jučerašnje pismo direktora, urednika i novinara Nove S i Njuzmaksa protiv Udruženja novinara Srbije.
Objavljujemo mejl kojim se Obućina obratila ostalim članovima Uprave najvećeg novinarskog udruženja u zemlji.
Poštovani članovi uprave,
Podnosim ostavku na mesto člana Uprave. Istovremeno istupam iz udruženja.
Puno sreće na putu koji ste izabrali.
Svako dobro.
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Deset istraživačkih priča koje svaki građanin Srbije treba da pročita
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.