Optužbe koje je na račun N1, Nove i Danasa iznela premijerka u tehničkom mandatu Ana Brnabić samo su nastavak kontinuirane kampanje koju sprovodi vlast na čelu sa Srpskom naprednom strankom, saopštila je kompanija United Media (UM). Te kampanje su, kako podseća UM, za posledicu, samo tokom 2023. godine, imale 45 napada na novinare ovih medija.
Najčitanije
Završeno suđenje po tužbi Vladimira Ðukanovića protiv Vuka Cvijića, očekuje se presuda
Crna Gora privremeno zabranila TV Informer zbog napada na studente i Crnogorce i veličanja ratnih zločinaca
Napad na Matića u Ćacilendu, zlokobnom mestu gde batinaši odlučuju koga će da prebiju, dok policija gleda u stranu
Za tri medijska izdavača u Subotici više para nego svima ostalima tokom deset godina
Saopštenje Tužilaštva o zvučnom topu pokrenulo kampanju režimskih medija: Simultani napad na slobodu informisanja
