Imamo važeći ugovor sa Orion Telekomom do 25. marta 2026. godine i taj ugovor je na snazi bez obzira što SBB, čiji je vlasnik Jetel, ima ekskluzivno pravo na emitovanje kanala N1, rekao je Božić za Udruženje novinara Srbije (UNS).
Božić je naglasio da nema racionalnog objašnjenja za ukidanje programa i da je ubeđen da je ovo vrsta političkog pritiska.
Vlasnika Orion Telekoma Slobodana Đinovića UNS je pitao koji je razlog ukidanja kanala N1 kada ugovor važi da marta naredne godine, ali nije dobio odgovor.
Operator Orion Telekom je samo pola sata pre isključenja obavestio korisnike da N1 od danas neće više biti deo njihove ponude.
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.