Glavni urednik Telegraf.rs Igor Ćuzović svojom izjavom potvrdio je UNS-u da je sa nekim saradnicima ovog portala prekinuta saradnja.
„Telegraf.rs je smanjio broj spoljnih saradnika zbog ekonomske situacije na medijskom tržištu u Srbiji. Verujemo i nadamo se da ćemo imati prilike da u budućnosti obnovimo ovu saradnju, kada se situacija stabilizuje“, naveo je on.
Dopisnicima je, saznaje UNS, sredinom juna rečeno da će prestati potreba za njihovim radom. Honorari za jun, kako su UNS-u rekle kolege, trebalo bi da im budu isplaćeni 10. jula.
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.