„Koleginica Tankosić je još u julu 2023. upoznala sindikate sa dugogodišnjim problemom ostvarivanja prava na rad i otežanim radom (ne dobija radne zadatke, predlozi za rad se često ignorišu, a kada nešto bude odobreno – kasnije se zakomplikuje u procesu proizvodnje).
Tada smo sa v. d. glavnog i dogovornog urednika g-dinom Stefanovićem razmenili dopise, išli na sastanak, ali malo toga se promenilo do današnjeg dana“, piše u dopisu.
Takođe, koleginica je tada i Vama (u julu 2023. god) predlagala pokretanje emisije o mladima koja bi, da je tada realizovana, danas bila vrlo aktulena.
Koleginica Tankosić moli da se nađe način da radi i da radi u skladu sa njenim Ugovorom o radu.
Ukazujemo na problem i pozivamo se na Vaš autoritet kako bi se ovi procesi uspostavili na obostrano zadovoljstvo, a u interesu Kuće za koju svi radimo“, stoji u dopisu sindikata.
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.