Izjave
Ako si novinar, moraš da budeš hrabar
Ako si novinar, moraš da budeš hrabar, ako nisi hrabar, onda ne radiš u novinama, nego u marketinškoj agenciji. Jesu li u medijima ostale samo sluge, šlihtare, oni koji nisu sposobni da se kritički osvrnu jer se plaše za radno mesto, ili su na vreme izbačeni oni koji mogu?
Dezintegracija javnosti preko TV dnevnika: Gledaoci žive u različitim simboličkim realnostima
Deset istraživačkih priča koje svaki građanin Srbije treba da pročita
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.