On je dodao da postoji „neka druga Srbija koja je nacionalna, samomrzačka, koja ne voli Republiku Srpsku“.
„Imate dnevni list Danas koji uporno antisprske priče piše, u kojem ćete naći sve političare iz Sarajeva koji se obračunavaju sa Srbima u celini, a pogotovo sa Republikom Srpskom. Ne možete da nađete rečenicu u medijima u Sarajevu koja bi promovisala Srbiju“, istakao je Dodik.
Prema njegovim rečima, to je totalni apsurd.
„Beograd je širok, slobodan i baštini različite ideje, i to je dobro, ne vidim tu ništa loše, ali ako imate tendenciju da budete neprijateljski, to je druga stvar“, naglasio je Dodik na televiziji Hepi.
Ubistvo u Ulici Slavka Ćuruvije
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Deset istraživačkih priča koje svaki građanin Srbije treba da pročita
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.