Prosečan građanin u Srbiji kada napuni 30 godina, iza sebe ima završene škole, osnovao je porodicu, ima malu decu i pun ambicije krči sebi poslovnu karijeru. A kada jedan medij iza sebe ima 30 godina, to je onda skup istorije, znanja i iskustva.
Kao što je prirodno, mladi žele da menjaju svet. I zbog te svoje upornosti, svake godine uticaj je rastao. Mališan koji je počeo sa skromnom radio-stanicom, Godine 1996. otvara veb-portal, a 6. oktobra 2000. godine i televiziju. Reporteri na terenu su svojim izveštajima krčili put jednom informativnom divu. Tako je B92 bio svedok svih istorijskih događaja koji su se dogodili prethodne tri decenije na ovim prostorima.
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.