
Foto: DWDD (cc)
„Peter se borio do kraja, ali nije mogao da dobije ovu bitku. Umro je okružen ljudima koji su ga voleli“, saopštila je njegova porodica u izjavi za RTL, mrežu koja je De Vrisa zaposlila kao izveštača o zločinima.
De Vris je bio poznata ličnost u Holandiji, čest komentator televizijskih kriminalističkih programa i stručni izveštač o kriminalu sa izvorima u policiji i podzemlju, podseća Rojters.
De Vrisa je sa pet hitaca upucao za sada nepoznati napadač 6. jula u večernjim časovima, kada je napuštao televizijski studio. Tada je navedeno da su ga hici pogodili i u glavu.
Red propagande, red rijalitija: REM pokušava da izbaci obavezu prikazivanja dečjeg, obrazovnog i kulturnog programa
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.