15. dec 2017.

Konkurs za posao u Nedeljniku: Tražimo veb-novinare zbog pokretanja dnevnog sajta Njujork tajmsa na srpskom jeziku

Svi zainteresovani mogu da pošalju prijavu u slobodnoj formi i CV na adresu redakcija@nedeljnik.rs sa naslovom "Konkurs za posao"

NIP Nedeljnik zbog povećanog obima rada i pokretanja dnevnog sajta Njujork tajmsa na srpskom jeziku raspisuje konkurs za poziciju veb-novinara.

Uslovi:

  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Visoka stručna sprema ili završna godina fakulteta
  • Poželjno radno iskustvo u medijima

Zaduženja:

  • Priređivanje tekstova za portal Njujork tajmsa na srpskom jeziku
  • Autorski tekstovi za Nedeljnik.rs i druga izdanja Nedeljnika

Napomena:

Probni rad tri meseca.

Svi zainteresovani mogu da pošalju prijavu u slobodnoj formi i CV na adresu redakcija@nedeljnik.rs sa naslovom „Konkurs za posao“.

Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.

Send this to a friend