Švedski novinar Joakim Medin oslobođen je iz zarobljeništva u Siriji, u kojem se nalazio nedelju dana, objavio je švedski tabloid „Ekspresen“
Medin tom listu rekao da su njega i njegovog prevodioca zarobile snage sirijske vlade dok su radili u delu Sirije koji je pod kontrolom Kurda, prenosi AP.
„Ekspresen“ navodi da je Medin, koji radi kao honorarac za više švedskih medija, oslobođen kasno sinoć nakon što je proveo nedelju dana u samici.
Portparol švedskog Ministarstva spoljnih poslova Ula Jakobson je potvrdila da je Medin oslobođen, ali nije mogla da iznese više detalja.
Izveštavanje o Srebrenici jula '95: Nevladini mediji nisu znali da li da veruju, režimski slavili zločince
Red propagande, red rijalitija: REM pokušava da izbaci obavezu prikazivanja dečjeg, obrazovnog i kulturnog programa
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.