Agencija Rojters je kažnjena 25 miliona iračkih dinara (oko 20.800 dolara), objavljeno je na sajtu agencije iračke vlade za komunikacije i medije.
Obustava rada Rojtersa u Iraku usledila je pošto je agencija juče objavila navode više izvora da u Iraku ima na hiljade ljudi kojima je potvrđena zaraza, i da vlasti to kriju.
Ministarstvo zdravlja Iraka saopštilo je danas da je u toj zemlji na korona virus pozitivno testirano 820 osoba, od kojih su umrle 54.
Rojters je juče objavio da je zaraza korona virusom u Iraku potvrđena kod između 3.000 i 9.000 ljudi.
Novinarki KRIK-a otet telefon kojim je slikala Vučićevog sina u društvu huligana, policija se povukla
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.