Iz REM-a su naveli da podržavaju predlog Radne grupe za uspostavljanje Memorijalnog centra u znak sećanja na žrtve masovnog ubistva u OŠ „Vladislav Ribnikar“ o načinu obeležavanja godišnjice tih masovnih ubistava u programima televizijskih i radijskih pružalaca medijskih usluga, „sa ciljem očuvanja i negovanja sećanja“.
„Savet Regulatornog tela za elektronske medije poziva pružaoce medijskih usluga da 3. maja u 8 časova i 41 minut i 4. maja u 22 časa i 32 minuta zatamne ekrane, odnosno obustave radijski program u trajanju od jednog minuta, sa tekstom: ‘3. i 4. maj 2023. Pamtimo“, stoji u saopštenju.
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.