Grasi u pismu Jevrejskoj opštini podseća da je Zabavnik više puta pisao o zločinima organizacije „Zbor“ i zločinačkoj ulozi Marisava Petrovića, prilikom masovnih streljanja u Kragujevcu.
Nije nam bila namera da ni u kom slučaju dovodimo u pitanje odgovornost za počinjene zločine i relativizujemo ulogu Dimitrija Ljotića u saradnji sa nacistima i okupatorom naše zemlje, naglašava Grasi.
Grasi najavljuje da će Zabavnik, u jednom od narednih brojeva, razjasniti „sve nedoumice“ i izražava nadu da će Jevrejska opština prihvatiti izvinjenje.
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Tabloidi brišu tekstove u kojima blate studente zato što moraju da dokažu da su tačni da im ne ugase portale
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.