
Foto: N1
„Nije kao Severna Koreja, ali je slično Jugoslaviji. Nemamo Goli otok, ali velika grupa ljudi radi na tome da tebi život bude otežan ukoliko nisi na pravoj strani i sa pravom ideologijom. Poreska te maltretira… Moj rođeni brat je primljen u „Er Srbiju“ za pilota, otišao prvi dan na posao i onda su mu dali otkaz jer su saznali da sam mu ja brat“, rekao je Ivanović.
Dodao je da kad su aganžovali advokata došli su do saznanja da nigde u „Er Srbiji“ ne postoji papir da je njegov brat uopšte i konkurisao iako je, kaže Ivanović, „bio na prijemnom sa drugih deset ljudi, polagao testove, radio simulator, došao prvi dan na posao“.
„Osećaš taj pritisak, stvari ne idu kako treba, ali na muci se poznaju junaci“, naveo je Ivanović.
Kako u najezdi laži i gubitka poverenja u medije osnažiti informisanje u interesu građana i svest o značaju pouzdane vesti
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Deset istraživačkih priča koje svaki građanin Srbije treba da pročita
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.