Sa njom su jutros do REM-a došli i kolege iz Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS).
Pavlović je i u petak štrajkovala glađu ispred prostorija Regulatornog tela za elektronske medije u Beogradu, sa čijim se predstavnicima sastala.
Vlasnica novosadske televizije dobila je u petak, u poslepodnevnim satima, poziv iz kabineta predsednice Vlade na sastanak u utorak, 7. maja, pošto je, kako je objašnjeno, premijerki potrebno vreme da napismeno dobije odgovor iz svih institucija kojima se Pavlović obraćala.
Šta čeka medije u 2024: Ugovor sa đavolom ili otpor - pa šta bude?
Deset istraživačkih priča koje svaki građanin Srbije treba da pročita
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.