Oni su pozvali građane da, u skladu sa mogućnostima, uplate novčanu pomoć na račun dnevnog lista Danas.
“Malo po malo možemo svi da pomognemo i neka ovakva inicijativa večeras krene iz Subotice”, rekli su organizatori protesta.
Kolona ljudi prošetala je od gradskog korzoa do naselja Radijalac.
Građani su duvali u pištaljke i uzvikivali “Vučiću, gotov si”, “AV-AV”, “Subotica nije SNS grad”, “Vučiću, lopove, pokrao si izbore”, “Nećemo sendviče”.
Oni su u rukama imali transparente “DANAS je sutra”, “Ne ide nam se odavde”, “Puk’o si”, “Neću da odrastem uz Vučića”, “Protiv diktature”, “Ko se boji Vučića još”, “NE mržnji, NE nacionalizmu, NE Vučiću”.
Za sutra je najavljeno novo okupljanje na centralnom trgu u 12 časova.
Protesti su, osim u Subotici, održani u više gradova Srbije.
Bezdušna ružičasta jutra: Televizije se naslađuju brutalnostima koje mame gledaoce - REM ih još hvali
Žene koje su progovorile o seksualnom zlostavljanju: Kakve posledice ostavljaju senzacionalističko izveštavanje i javni sudski postupak?
Dezintegracija javnosti preko TV dnevnika: Gledaoci žive u različitim simboličkim realnostima
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.