Jutros je ekipi RTV KV zabranjen prelazak administrativnog prelaza na Jarinju, lične karte su im oduzete na nekoliko sati, posle kojih su vraćeni s prelaza bez obrazloženja.
UNS i DNKiM smatraju ovo teškom povredom prava na slobodu novinarskog rada i informisanja i zahtevaju od predstavnika međunarodne zajednice da osude ovaj postupak prištinskih vlasti.
Kako su UNS obavestile kolege, na administrativnom prelazu im nije dozvoljeno da nastave put Kosova i Metohije da bi izveštavali sa današnjih izbora.
Žene koje su progovorile o seksualnom zlostavljanju: Kakve posledice ostavljaju senzacionalističko izveštavanje i javni sudski postupak?
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Šta je pseudonovinarstvo: Nadrinovinari i ostali Vučićevi(ći)
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.