„Izvinjavam se Vojtehovskoj ako se uplašila, ali komentar sam napisao revoltiran njenim lažima i ostrašćenim napadima na naše preduzeće“, kazao je Nešovanović, iz Radne jedinice „Energetika“, za „Glas zapadne Srbije“.
On je kazao da je o „hapšenju Vojtehovske“ pisao „kao čovek iz svog ugla, na svom privatnom fesjbuk profilu“.
Nešovanović je o tome govorio i okupljenima na mirnom protestu zaposlenih ispred upravne zgrade fabrike u Lučanima, rekavši da je „emotivno reagovao“ i da je to napisao „u afektu“. Članovi sindikalne organizacije „Namenske“ okupili su zbog, kako su naveli, stavova iznetih u emisiji Tatjane Vojtehovske, ali ne i protiv TV Prve.
Novi rijaliti na Pinku pred presudu za ubistvo Slavka Ćuruvije: Ponižavanje žrtve i relativizacija tragedije novinara koga je ubila država
Grozev: Vrednost FSB izveštaja o zvučnom oružju je nula, duboko je uvredljiv za svakog ko kritički razmišlja
Šta je pseudonovinarstvo: Nadrinovinari i ostali Vučićevi(ći)
Ostavljanje komentara je privremeno obustavljeno iz tehničkih razloga. Hvala na razumevanju.