
Spikeri koje je generisala veštačka inteligencija, potpisani srpskim imenima, pojavili su se u vestima na televiziji "Hepi". Profesorka FPN Aleksandra Krstić za N1 kaže da je u pitanju manipulacija kojom se dovodimo u zabludu kao gledaoci, jer nije jasno naznačeno da su likovi veštački avatari i da zapravo ne postoje, te da nema institucije REM-a koja bi to kaznila.









