
Narodni poslanici izabrali su na današnjoj sednici troje članova Saveta Regulatornog tela za elektronske medije, nakon što je, grubo kršeći zakonske procedure, parlament rok za njihov izbor probio za dve i po godine. Kada se tokom ove jeseni, u okviru dijaloga o izbornim uslovima, vladajuća većina obavezala da će izabrati nove članove Saveta, Narodna skupština je ubrzala proceduru, svela na minimum sve zakonske rokove i čitav postupak praktično okončala za svega mesec dana.

















