
Regulatorno telo za elektronske medije (REM) je, na osnovu odluke Saveta, 14. juna podnelo zahteve za pokretanje prekršajnog postupka protiv B92, Pink Medija grupe, Prve televizije i TV Hepi zbog kršenja Zakona o oglašavanju, navodi se na sajtu REM-a.









