
“Fridom haus je duboko zabrinut zbog događaja u Srbiji – pogotovo što su im prethodile godine progona nezavisnih medija i nevladinih organizacija koje su sprovodile vlasti Srbije”, kaže za Glas Amerike Sofija Orloski – programska menadžerka za Evropu i Evroaziju te nevladine organizacije sa sedištem u Vašingtonu.








