
U prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića i čelnih funkcionera grada i pokrajine i švajcarske kompanije u Novom Sadu je otvorena fabrika čokolade kompanije Beri Kalebo. Sve je bilo uobičajeno kada je reč o svakodnevnim aktivnostima Aleksandra Vučića, osim što ovom događaju nisu prisustvovali novinari.








