
Novoformirani Upravni odbor Radio-televizije Srbije je juče održao konstitutivnu sednicu, na kojoj su potvrđeni mandati šestorici novih članova, a izabrani su i predsednik i potpredsednik tog upravljačkog tela. Trojica od ukupno devet članova Odbora još ima važeći mandat, pa njihova mesta ovog puta nisu ni bila predmet izbora.











