
U davna, pradavna vremena, Nenadu Kulačinu je u Šabac iz Trećeg osnovnog suda u Beogradu (nadležan za Novi Beograd, Surčin i Zemun) stigla tužba Aleksandra Šapića, kojom od Nenada i mene traži milionsku odštetu zbog „povrede časti i ugleda“. Meni tužba nije stigla.













