
U predstavljanju rezultata godinu rada svog, više - manje novog kabineta premijerka Ana Brnabić rekla je da je ponosna na svoj tim, kao i da su afere u koje su upleteni citiramo "glupost"i da "ne postoje". Premijerka nije odgovorila šta će Vlada u ovom trenutku uraditi da bi se smanjio broj umrlih od korone i po četvrti put optužila N1 televiziju da vodi antivaksersku kampanju.












