
Glorifikovati postignuća osoba sa invaliditetom i diviti im se jer su postigle određen uspeh uprkos invalididetu, jednako je pogrešno kao i sažaljevati ih ili ignorisati, poručeno je na stručnom skupu „Osobe sa invaliditetom i mediji“ održanom u Novom Sadu.












