
Iz nekog razloga se očekuje da onaj ko se zalaže za ljudska prava a protiv fašista mora biti neki štreber koji priča kao najdosadniji prilog sa TV Dnevnika… Da su teške reči privilegija naših neprijatelja. Onda popizde kad im pokažemo da znamo mnogo više reči od njih, pa i bezobraznih. Pa onda uzimaju štanglu i kreću. Ne znaju da uzvrate rečima više. Tu su poraženi.









