
Filip Švarm, glavni urednika nedeljnika Vreme, komentarišući upad i cepanje izložbe stripa u Zemunu, ali i saopštenje Ministarstva kulture tim povodom, kaže da je to "jedno od najsramnijih saopštenja koje smo dobili poslednjih godina, iako konkurencija nije mala". To je opravdanje fašističke prakse, jedan nacistički pamflet i legalizacija zastrašivanja i ljudi koji upadaju, ocenjuje gost Novog dana, dodajući da je Ministarstvo time pokazalo da se građani Srbije dele u dva reda.






