
Predsednik Srbije Aleksnadar Vučić izjavio je večeras da će „nacionalni srpski stadion“, čija bi gradnja trebalo da počne ubrzo, biti „na diku i ponos, najlepši odavde do Atine i Beča“, ali i da u Moskvu ide na pregovore o gasu i vratiće se kao „pukovnik ili pokojnik“.










